KONTAKT

Välkommen till Falks Metall. Vi är ett kompetent team som gärna  svarar på frågor och lyssnar på vad ni är i behov av. Oavsett om du står inför ett utvecklingsprojekt eller söker leverantör till produktion av en befintlig artikel. Kontakta oss
och berätta vad du behöver.

Telefon:
0370-33 26 00

E-post:
info@falksmetall.se

Postadress:
Besöksadress:
Marieströmsvägen 7
335 32 Gnosjö

Anna Falk
Försäljningsansvarig
0370-33 26 06
070-549 11 88
anna@falksmetall.se

 

Per Falk
VD
0370-33 26 01
070-559 11 88
per@falksmetall.se

 

Roland Mellin
Teknik/Försäljning
0370-33 26 11
072-512 16 82
roland@falksmetall.se

 

Håkan Hansson
Kvalitets- och miljöansvarig
0370-33 26 04

hakan@falksmetall.se

Fillippa Segerfridh
Administration, leveransplaner
0370-33 26 03

fillippa@falksmetall.se

Johan Larsson
Produktionsansvarig
0370-33 26 05
070-559 55 11
johan@falksmetall.se

 

Gunilla Ljungkvist
Ekonomiansvarig
0370-33 26 08

gunilla@falksmetall.se

Magnus Ericsson
Produktion
0370-33 26 00
070-
magnus@falksmetall.se

 

  • (max 50 MB)

Vill du göra en förfrågan?
Använd gärna formuläret här för att skicka oss material och eventuella underlag till din förfrågan. Eller skicka bara ett meddelande om du vill att vi tar kontakt med dig. Välkommen!