KONTAKT

Välkommen till Falks Metall. Vi är ett kompetent team som gärna  svarar på frågor och lyssnar på vad ni är i behov av. Oavsett om du står inför ett utvecklingsprojekt eller söker leverantör till produktion av en befintlig artikel. Kontakta oss
och berätta vad du behöver.

Telefon:
0370-33 26 00
Fax:
0370-92190
E-post:
info@falksmetall.se

Postadress:
Box 158
335 24 Gnosjö
Besöksadress:
Marieströmsvägen 7
335 32 Gnosjö

Anna Falk
Försäljningsansv
0370-33 26 06
070-549 11 88
anna@falksmetall.se

 

Per Falk
VD
0370-33 26 01
070-559 11 88
per@falksmetall.se

 

Jonathan Lind
Försäljning
0370-33 26 10
070-480 44 92
jonathan@falksmetall.se

Annika Carlsson
Kvalitetsansv
0370-33 26 04
070-661 61 29
annika@falksmetall.se

Fillippa Magnusson
Administration, leveransplaner
0370-33 26 03
fillippa@falksmetall.se

Johan Larsson
Produktionsansv
0370-33 26 05
070-559 55 11
johan@falksmetall.se

 

Gunilla Ljungkvist
Ekonomiansv
0370-33 26 08
gunilla@falksmetall.se
  • (max 10 MB)

Vill du göra en förfrågan?
Använd gärna formuläret här för att skicka oss material och eventuella underlag till din förfrågan. Eller skicka bara ett meddelande om du vill att vi tar kontakt med dig. Välkommen!